Blue Flower

Każdy Polak wie że ksiądz to też facet. ma swoje zachcianki i potrzeby.seks randki

Pytamy naszych użytkowników czy księża powinni żyć w celibacie?

Kiedyś odwiedzając jeden z klubów nocnych natknołem się na księdza z parafii, było to ogromne zaskoczenie dla mnie jak i dla niego. Wiadomość o tym że ksiądz powinien głosić słowo boże i żyć w całkowitej czystości.

Na pytanie KSIĄDZ TUTAJ? odpowiedział mi zmieszanym głosem, ja tutaj przybyłem w czystej wierze na życzenie jednej z kobiet. Powiedzmy ze mu uwierzyłem. Z drugiej strony sam jestem facetem i wiem że od czasu do czasu nawet ksiądz powinien sobie podupczyć.

Zerkałem konem oka co wyprawia nasz pleban. Widziałem jak dobiera się do dwóch kobiet na raz, pomyślałem sobie ten to dopiero wyposzczony.

Panie które mu towarzyszyły, robiły wszystko aby pleban się nie nudził. 

Kiedy poszli na pięterko tylko mogłem się domyślać co oni tam poczyniają.

 

CZY POTAJEMNE RANDKI MAJĄ SENS?

 

Czy nie lepiej aby ten pleban rzekł się kapłaństwa i żył jak normalny facet liżący cipki , i uprawiający seks w domu a nie gdzieś po burdelach. 

Sam jednak nie wiem dlaczego pomimo tego że mam żonę, chodzę po burdelach. Jednak zapach i smak obcej cipki jest tak mocny że nie potrafię żyć tylko z jedną kobietą.

Uwielbiam ssać nowe cipki wkładać język do środka i czuć jej smak i zapach. Pieszczoty cipy i cycków są zajebiste wiec nigdy mi się to nie znudzi.

A dziwki z agencji zawsze wiedzą czego chcą, nie marudzą i nie dyskutują. 

Dlatego sądzę, że każdy facet powinien mieć swoją dziwkę na wyłączność.